Udhėrrėfyes - Hyrja nė punė


Zgjedhje e shpejtė: Kapėrce nė tekst | Pasqyra e lėndės

Ndodhesh nė: Udhėrrėfyes > Hyrja nė punė

Lexo kėtė faqe nė: Italian | Anglisht | Frėngjisht | Arabisht | Rusisht | Shqip |


3. HYRJA NĖ PUNĖ

 1. Hyrja nė punė
  1. Elemente tė pėrgjithshme
  2. Kontrata e qendrimit
  3. Marrja Nė Punė
 2. Zgjidhje e marėdhėnieve tė punės
  1. Si realizohet pushimi nga puna
  2. Detyrime tė punėdhėnėsit
  3. Zgjidhje e marrdhėnieve tė punės
 3. Kushte punėsh tė veēanta
  1. Punėt e rastėsishme
  2. Punonjėsit e spektaklit
  3. Infermierė profesionalė
  4. Punonjės autonomė dhe profesioni i lirė
  5. Kooperativat sociale