Udhėrrėfyes - Qėndrimi nė Itali


Zgjedhje e shpejtė: Kapėrce nė tekst | Pasqyra e lėndės

Ndodhesh nė: Udhėrrėfyes > Qėndrimi nė Itali

Lexo kėtė faqe nė: Italian | Anglisht | Frėngjisht | Arabisht | Rusisht | Shqip |


2. QĖNDRIMI NĖ ITALI

 1. Nėnshtetėsia italiane
  1. Si fitohet nėnshtetsia italiane
  2. Kush nuk mund tė pėrfitojė nėnshtetsinė italiane
 2. Rezidenca
  1. Ē'ėshtė
  2. Pėrse shėrben
  3. Si merret
 3. Dokumentat e identifikimit
  1. Letėrnjoftimi
  2. Ēertifikata tė gjendjes civile
 4. Dokumenta tė tjera
  1. Kodi fiskal
  2. Skeden personale anagrafike
  3. Njohja e patentės
  4. Vetėēertifikimi
 5. Shtėpia
  1. Kontrata e qerasė
  2. Shtėpia popullore
  3. Qendrat e mikpritjes dhe banesat sociale